Hrabina Rzewuska

( ilość produktów: 5 )

Perfumy damskie w olejku Hrabina Rzewuska

Jeśli szukasz intensywnych i ekskluzywnych perfum damskich, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowo, sprawdź prawdziwy hit obecnego sezonu. Perfumy arabskie w olejku Hrabina Rzewuska pozwalają przenieść się do magicznego, orientalnego i kolorowego świata Bliskiego Wschodu.

W ofercie marki Hrabina Rzewuska znajdziesz ekskluzywne, orientalne perfumy na bazie hypoalergicznego oleju jojoba. Ponieważ nie zawierają w sobie alkoholu, esencja perfum jest bardziej trwała, a przy tym olejki zapachowe mają ogromną wydajność.

Perfumy arabskie w olejku – pachnący luksus

Perfumy damskie w olejku Hrabina Rzewuska dostępne są w eleganckich, małych, szklanych buteleczkach roll-on (aplikator w kulce), które nanosi się na skórę podobniej jak popularne dezodoranty w kulce. Perfumowane olejki o pojemności 10 ml zmieszczą się w każdej kobiecej torebce, dzięki czemu dostępne są do użycia w każdym miejscu i sytuacji. Wraz z eleganckim pudełkiem, perfumy są idealnym pomysłem na prezent dla dziewczyny, żony czy prezentem dla mamy.

W ofercie dostępne są cztery zapachy o intrygującej, intensywnej woni:

  • Pearl
  • Katara
  • Zekreet
  • Lusail

Perfumy orientalne – egzotyczne zapachy dla wymagających

To co nadaje niezwykłej zmysłowości perfumom damskim Hrabina Rzewuska jest wanilia, paczula, piżmo, ambra oraz przyprawy korzenne i nuty drzewne. Ciepłe, odurzające i tajemnicze kompozycje w połączeniu z orzeźwiającymi nutami owocowymi i uwodzicielskim aromatem kwiatów sprawiają, że powstaje ekskluzywna esencja zapachowa.

Niebanalne kompozycje zapachowe dedykowane są osobom świadomym, skłonnym do eksperymentowania oraz poszukującym wyszukanych i niecodziennych zapachów. Magiczna aura perfum arabskich pozwala wyróżnić się w tłumie oraz podkreślić swój charakter oraz przenieść w świat orientu.

Sprawdź nasze bestsellery!

Najchętniej wybierana bielizna

pixel