Bielizna wyszczuplająca, czyli gdy czasem potrzebna jest mała pomoc

2015-05-12
Bielizna wyszczuplająca, czyli gdy czasem potrzebna jest mała pomoc

Wszystkie jesteśmy tylko ludźmi i zdarza nam się popełniać małe grzeszki. Zazwyczaj podjadamy wieczorami, czego efekty są później odczuwalne. Jeśli jednak po małych potknięciach próbujemy się podnieść, to walka nie jest jeszcze przegrana. Przegrali tylko Ci, którzy nie walczą :) Czasami w tej nierównej walce potrzebujemy małej pomocy, zwłaszcza jeśli okazja, przez którą zdecydowałyśmy się odchudzać, jest nieco bliżej w kalendarzu, niż początkowo nam się zdawało ;) Właśnie wtedy nieocenioną pomoc niesie nam bielizna wyszczuplająca. Jeśli tu i tam nie doszłyśmy do wymarzonej formy, jest to idealne rozwiązanie :)

Zbliża się ślub koleżanki lub długo planowana impreza w większym gronie, a śliczna sukienka jest jeszcze trochę zbyt opięta? Wyszczuplające body pomoże nam uporać się z tym problemem. Idealnie dopasuje się do naszej sylwetki, niczym nasza druga skóra. Nam doda pewności siebie, a koleżanki wprawi w zazdrość. A co! Niech zachodzą w głowę, jak nam się to udało. Przecież iluzjoniści też nie zdradzają swoich tajemnic ;) Dla fanów sportu dobrym rozwiązaniem są legginsy, które jednocześnie wyszczuplą i wymodelują naszą sylwetkę. Potrzebujesz bardziej dyskretnej pomocy? Stringi z wyższym przodem oraz tyłem pozwolą ukryć to, co chcesz.

Poniżej prezentuję Wam przegląd bielizny, która przyda się w sytuacjach "na ostatnią chwilę". Żadna z nas nie jest idealna, to fakt. Jeśli jednak dążymy to wymarzonej figury, mała pomoc nie jest niczym złym. Życzymy wytrwałości wszystkim dążącym do celu :)

Pokaż więcej wpisów z Maj 2015
pixel